www.Novitus-Nano.pl
Kasa fiskalna Novitus Nano II Online Kasy fiskalna Novitus Nano Kasa fiskalna Novitus Nano Online

Kasa fiskalna Novitus Nano Online

Solidnie wykonana i kompaktowa, z wydajnymi podzespołami i różnorodnymi interfejsami komunikacyjnymi - taka jest kasa Novitus Nano Online! Innowacyjne urządzenie zapewnia m.in. wysyłanie wymaganych informacji do CRK (Repozytorium), współpracę z terminalami do kart oraz archiwizowanie danych o prowadzonej ewidencji w formie cyfrowej (w pamięci chronionej). Model Nano Online posiada również czytelne ekrany LCD (nabywcy i kasjera), klawiaturę z definiowalnymi klawiszami, łatwy w obsłudze mechanizm drukujący, pojemną bazę towarową czy wydajny akumulator litowo-jonowy. W związku z tym, kasa online marki Novitus zapewni Ci przyjazne, sprawne i w szczególności rzetelne obsługiwanie klientów.

Zgodna z wymogami dla urządzeń typu online

Nano Online to wielofunkcyjne urządzenie, które gwarantuje zarówno płynną współpracę z różnego rodzaju terminalami płatniczymi, jak i wysyłanie wszystkich wymaganych informacji do Centralnego Repozytorium Kas. Dodatkową zaletą tego modelu jest zaś fakt, że komunikacja z CRK może przebiegać albo przewodowo, przy użyciu standardowego złącza Ethernet, albo bezprzewodowo, po zastosowaniu opcjonalnego modułu Wi-Fi bądź modemu GSM 3G/LTE. Już dziś zainwestuj w technologię, która posiada funkcje wymagane od kas fiskalnych online.

Elektroniczna dokumentacja w pamięci chronionej

Archiwizowanie dokumentacji w formie elektronicznej jest nie tylko bezpieczne, ale też wygodne. Dlatego szybko docenisz pamięć chronioną, czyli rozwiązanie, które znalazło się w kasie Nano Online. Dzięki niemu urządzenie samodzielnie zapisuje dane o prowadzonej ewidencji - na elektronicznym nośniku. Oprócz tego, Nano Online zaoferuje Ci łatwe wykonanie dodatkowej kopii przechowywanej dokumentacji, co pozwoli na skuteczniejsze zabezpieczenie ważnych informacji.

Baza towarowa, która pomieści aż 20 000 PLU

Kompaktowa kasa rejestrująca online Novitus bez kłopotu obsłuży dużą bazę produktów i usług. W pamięci tego modelu można zdefiniować aż 20 000 pozycji PLU, które da się dodatkowo podzielić na 100 grup. Nano Online zapewnia więc praktyczne i skuteczne zarządzanie firmowym asortymentem. Co więcej, atutem tego urządzenia jest możliwość stosowania długich nazw towarów lub usług - do 40 znaków. W rezultacie, przy użyciu Novitus Nano Online bez trudu dopełnisz formalności dotyczących jednoznacznej identyfikacji wszystkich PLU na paragonach.

Wysokiej klasy mechanizm termiczny

Kasę Novitus Nano Online wyposażono w wydajny mechanizm drukujący Fujitsu FTP 628. Za jego sprawą urządzenie zapewnia nie tylko łatwą wymianę rolki papieru termicznego (o długości 30 m i szerokości 57 mm), ale także szybkie emitowanie dokumentów. Poza tym, Novitus Nano Online pozwoli Ci na spersonalizowanie paragonów. W przypadku tej kasy na dowodach sprzedaży można umieścić m.in. logo graficzne w nagłówku czy NIP nabywcy w części fiskalnej. Postaw na kompaktowe urządzenie rejestrujące z praktyczną technologią drukowania!

Pracuje samodzielnie lub w firmowym systemie

Nano Online to kasa fiskalna, więc może działać w Twojej firmie zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z urządzeniami peryferyjnymi. W drugim przypadku kluczowe są różnego rodzaju interfejsy komunikacyjne: RS-232, USB oraz LAN. Ich obecność powoduje, że Nano Online może płynnie współpracować np. z komputerem, czytnikiem, terminalem płatniczym, wagą elektroniczną czy drukarką zamówień. Co więcej, kasę marki Novitus da się wzbogacić o opcjonalne moduły komunikacyjne: modem GSM 3G/LTE, Wi-Fi oraz Bluetooth. Wtedy urządzenie oferuje także bezprzewodowe transmitowanie danych.

Podświetlane ekrany i programowalne klawisze

Obsługiwanie klientów przy zastosowaniu Nano Online będzie nie tylko wygodne, ale też bardzo sprawne. Spora w tym zasługa alfanumerycznej klawiatury, która pozwala na skonfigurowanie trybu szybkiej sprzedaży czy bezpośrednie wywoływanie popularnych funkcji, w tym błyskawiczne wykonanie raportu dobowego. Kasa rejestrująca Nano Online posiada również 2 wyraziste ekrany LCD, wyświetlające treści w rozdzielczości 192 x 48 pikseli. Urządzenie od Novitus zapewnia więc stały dostęp do czytelnych komunikatów dotyczących przebiegu obsługi - zarówno klientowi, jak i sprzedawcy.

Udogodnienia dla kasjerów i zaawansowane podzespoły

O szybkość działania tej kasy Novitus dbają wydajne podzespoły. W modelu Nano Online obecne są m.in. 32-bitowy procesor 524 MHz, 256 MB pamięci RAM i 4 096 MB pamięci Flash. Co ważne, to urządzenie działa w oparciu o system Linux, który zapewnia niezawodne funkcjonowanie nawet przy większych obciążeniach. W rezultacie, za sprawą takiej specyfikacji kasa pozwala na sprawne i rzetelne wykonywanie obowiązków. Ponadto, Nano Online oferuje korzystanie z wielu przydatnych funkcji, np. rozliczanie zaliczek na paragonach fiskalnych oraz rejestrowanie usług czasowych.

Wydajna bateria litowo-jonowa

Jedną z największych zalet tej kasy online jest wielogodzinne działanie na jednym zasilaniu akumulatorowym. Jeśli tylko bateria tego urządzenia zostanie całkowicie naładowana, Nano Online zapewni wydrukowanie nawet do 3 000 dowodów sprzedaży. A na tym nie koniec… Akumulator został wykonany w formie wymiennego pakietu, więc można go w dowolnej chwili odłączyć od kasy. W ten sposób da się korzystać z zapasowej baterii, podczas gdy ta podstawowa będzie ładowana poza urządzeniem. Ponadto, akumulator Novitus Nano Online może być zasilany bezpośrednio z instalacji samochodowej (przy pomocy opcjonalnej ładowarki).

Elegancka, mała i wytrzymała obudowa

Szeroki zakres funkcji i dobre parametry techniczne nie sprawiają, że Nano Online to duża kasa fiskalna. Urządzenie marki Novitus idealnie leży w dłoni, a jego wymiary wynoszą jedynie 94 x 58 x 229 mm (szerokość, wysokość, głębokość). Kasa odznacza się także nowoczesnym wzornictwem oraz odpornością na intensywne użytkowanie. W urządzeniu obecna jest zarówno szczelna konstrukcja, jak i klawiatura zabezpieczona przed zalaniem. Co więcej, swoją kasę z łatwością wyposażysz m.in. w pokrowiec skórzany lub wykonany z kodury (wodoodpornego materiału). Model Nano Online występuje też w 2 wersjach kolorystycznych - ciemnej lub jasnej.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Novitus Nano!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Novitus Next Online

Kasa fiskalna
Novitus Next Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij