www.Novitus-Nano.pl
Kasa fiskalna Novitus Nano Online Kasy fiskalna Novitus Nano Kasa fiskalna Novitus Nano II Online

Kasa fiskalna Novitus Nano II Online

Kompaktowa kasa fiskalna Novitus Nano II Online sprawdzi się zarówno w przypadku działalności mobilnych, jak i stacjonarnych placówek handlowych lub usługowych. Poza niewielkimi gabarytami i wytrzymałą baterią, urządzenie oferuje także szereg praktycznych rozwiązań oraz wysokie parametry techniczne. Kasa Novitus zapewnia m.in. wysyłanie danych do CRK, kompatybilność z różnymi terminal do kart płatniczych, dostęp do aplikacji NoviCloud, wystawienie paragonu zawierającego NIP klienta czy obsługę usług czasowych. Dodatkowo, model Nano II Online pozwoli Ci np. na zdefiniowanie 20 000 pozycji PLU i skonfigurowanie trybu szybkiej sprzedaży. A przy składaniu zamówienia na urządzenie będziesz mógł wybrać m.in. wersję kolorystyczną jego obudowy.

Łączność przez Ethernet i Wi-Fi w standardzie!

Nano II Online to jedno z najmniejszych urządzeń fiskalnych typu online, które zapewnia transmitowanie danych do Centralnego Repozytorium Kas. W tym modelu już na start dostępne są 2 sposoby współpracy z CRK - przez sieć Wi-Fi bądź LAN (port Ethernet). W Nano II Online da się również zastosować opcjonalny modem komunikacyjny GSM. Poza tym, kasa Novitus zapewnia zgodność z wieloma terminalami płatniczymi oraz archiwizowanie ważnej dokumentacji, np. kopii wystawionych paragonów, w pamięci chronionej (na wbudowanym nośniku danych).

Korzystaj z możliwości oprogramowania chmurowego NoviCloud

Po wdrożeniu kasy rejestrującej Nano II Online otrzymasz dostęp do ogromnych możliwości, jakie oferuje aplikacja NoviCloud. Oprogramowanie od Novitus pozwoli Ci m.in. na zarządzanie działalnością z praktycznie dowolnego miejsca, w którym możesz skorzystać z łącza internetowego. Przy użyciu aplikacji NoviCloud nie tylko zdalnie skonfigurujesz bazę towarową (PLU), ale również szybko sprawdzisz wyniki sprzedaży, działania konkretnych kasjerów czy stany magazynowe. A wszystko to za pośrednictwem przeglądarki internetowej, którą na co dzień stosujesz.

Nawet do 20 000 PLU w bazie towarowej

Kasa fiskalna Novitus poradzi sobie nawet w firmach, które posiadają bardzo wiele produktów lub usług w swoim asortymencie. Urządzenie zapewnia skonfigurowanie bazy towarowej o maksymalnej wielkości 20 000 PLU. Zapisane produkty lub usługi można dodatkowo podzielić na 100 grup towarowych, co m.in. ułatwi wprowadzenie rabatów na wybrane kategorie oferty. Co więcej, Novitus Nano II Online zapewnia precyzyjną identyfikację każdej pozycji PLU na paragonie. W przypadku wszystkich produktów i usług można tu zaprogramować nazwy o długości do 40 znaków.

Programowalna klawiatura i 2 podświetlane ekrany

Wybierając kasę rejestrującą Nano II Online, możesz liczyć na zdecydowane usprawnienie obsługi klientów. W urządzeniu znalazła się m.in. alfanumeryczna, pokryta silikonem klawiatura, która gwarantuje nie tylko niewrażliwość na zalanie, ale również zaprogramowanie trybu szybkiej sprzedaży (skrótów klawiszowych do konkretnych pozycji PLU). Oprócz tego, model Nano II Online wyposażono w 2 graficzne wyświetlacze LCD - po jednym dla użytkownika i nabywcy. Dzięki temu zarówno operator kasy Novitus, jak i klient przedsiębiorstwa, mają dostęp do wyrazistych informacji o przebiegu transakcji.

Przewodowa i bezprzewodowa współpraca z innymi elementami systemu sprzedaży

Szukasz funkcjonalnej i kompaktowej kasy fiskalnej do Twojego systemu sprzedaży? Novitus Nano II Online to strzał w dziesiątkę! Urządzenie już w podstawowym wariancie obsługuje popularne rodzaje interfejsów komunikacyjnych: Wi-Fi, LAN, RS-232 i USB. Poza tym, opcjonalnie w Nano II Online można zastosować zarówno moduł Bluetooth, jak i modem GSM. W rezultacie, kasa fiskalna od Novitus gwarantuje płynną współpracę z wieloma elementami systemu sprzedaży jednocześnie, np. z komputerem, skanerem, terminalem płatniczym, drukarką bonową i szufladą kasjerską.

Wydrukuje paragon fiskalny z logo Twojej działalności i NIP-em nabywcy

W kasie Nano II Online zastosowano wytrzymałą i funkcjonalną technologię wydruku termicznego. Mechanizm Fujitsu FTP 628, obecny w tym urządzeniu, oferuje nie tylko szybkie wystawianie dokumentów, m.in. paragonu z NIP-em nabywcy w części fiskalnej, ale również dziecinnie łatwe zamontowanie papieru - na zasadzie „wrzuć i pracuj”. Ponadto, kasa Novitus Nano II Online umożliwia np. zaprogramowanie logo przedsiębiorstwa w nagłówku paragonu oraz dodatkowej grafiki w stopce wspomnianego wydruku.

Także do rejestrowania usług czasowych oraz sprzedaży biletów

Oprócz podstawowych opcji, kasa od Novitus oferuje również rozwiązania niezbędne przy obsłudze klientów w konkretnych rodzajach działalności. Nano II Online umożliwia m.in. sprzedaż biletów na ustalonych wcześniej trasach (funkcje busowe) i obsługę usług czasowych, świadczonych na parkingach czy w różnego rodzaju wypożyczalniach. Urządzenie zapewnia też rozliczania opakowań zwrotnych i kaucji oraz zaliczek na paragonach. Dodatkowo, kasa fiskalna online Novitus przypomina o wykonaniu raportu dobowego, jak również o obowiązku zlecenia przeglądu okresowego.

Przystosowana także do pracy mobilnej

Nieduże gabaryty i mała waga to nie jedyne cechy Nano II Online, które okażą się bardzo przydatne w czasie pracy mobilnej. Kasa fiskalna Novitus charakteryzuje się też wytrzymałą obudową i dzięki temu zapewnia dużą odporność na intensywną eksploatację i częste przenoszenie czy przewożenie. Ponadto, w Nano II Online zastosowano wydajny, wymienny akumulator, który da się naładować również po odłączeniu od urządzenia. A na tym nie koniec! Bateria tej kasy online może być zasilana nawet bezpośrednio z instalacji samochodowej.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Novitus Nano!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Novitus Next Online

Kasa fiskalna
Novitus Next Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij