www.Novitus-Nano.pl
Kasa fiskalna Novitus Nano E Kasa fiskalna Novitus Nano E Kasa fiskalna Novitus Nano E

Kasa fiskalna Novitus Nano E

Pierwsza przenośna kasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonu. Niewielkie rozmiary oraz lekka konstrukcja sprawiają, że Novitus Nano E to produkt stworzony do pracy wymagającej częstej zmiany miejsca lub też do sprzedaży tradycyjnej, gdzie niewielka powierzchnia wymusza korzystanie z małego urządzenia. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, w tym możliwości zaprogramowania klawiszy funkcyjnych, szybko obsłużysz każdego klienta. Dodatkowo, model Nano E idealnie współpracuje z innymi urządzeniami. Kasa standardowo posiada 2 porty komunikacyjne, RS-232 oraz USB, ale jest też dostępna z modułem Bluetooth.

Kasa fiskalna Novitus Nano E - Oszczędzaj na elektronicznej kopii paragonów

Oszczędzaj na elektronicznej kopii paragonów

Nano E jest pierwszą kasą przenośną z możliwością wykonania zapisu kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych. Zdecydowanie redukuje koszty użytkowania urządzenia, ponieważ potwierdzenia zapłaty drukowane są na jednym, szerokim papierze, bez równoczesnego zadrukowywania drugiej rolki papieru kopią. Dzięki Nano E nie będziesz musiał składować ogromnych ilości rolek papieru przez kilka lat. Nie tylko zredukujesz koszty, ale także zaoszczędzisz sporo przestrzeni. W tym produkcie kopia wydruku zapisywana jest elektronicznie na niewielkiej karcie SD. Zaledwie jeden nośnik danych może służyć nawet przez okres kilku lat.

Kasa fiskalna Novitus Nano E - Precyzyjna podświetlana klawiatura alfanumeryczna

Precyzyjna podświetlana klawiatura alfanumeryczna

Zastosowana w Nano E podświetlana klawiatura alfanumeryczna wiąże się z funkcjonalnością i przyjemnością użycia. Umieszczona na niej silikonowa nakładka zapewnia wytrzymałość na zalanie i uszkodzenia mechaniczne. Klawisze F1, F2, F3, F4 można zaprogramować albo do szybkiej sprzedaży, albo jako przeznaczone do natychmiastowego dostępu do konkretnych opcji urządzenia.

Kasa fiskalna Novitus Nano E - Funkcjonalna i komfortowa w użyciu

Funkcjonalna i komfortowa w użyciu

Praca mobilna z urządzeniem marki Novitus to sama przyjemność. Produkt łączy w sobie ogromne możliwości i niewielkie rozmiary, a dzięki lekkiej konstrukcji - również komfort użytkowania. Urządzenie może być przenoszone w stworzonym do tego pokrowcu, ale zmieści się również w zwykłej torbie. Oprócz tego, do pracy mobilnej z Nano E można używać stworzonych do tego pasków i uchwytów zakładanych na ramię, na rękę lub przypinanych do paska od spodni. Kasa znajdzie także zastosowanie w niewielkich przestrzeniach, gdzie każdy centymetr powierzchni ma ogromne znaczenie.

Wydruk 2 500 paragonów bez zasilania

Bardzo ważną kwestią, przy decyzji o kupnie urządzenia mobilnego, jest zasilanie akumulatora. Kasa Novitusa została pomyślana tak, aby mogła wydrukować nawet 2 500 paragonów bez podłączenia do prądu. Jest to możliwe ,gdyż wykorzystano procesor i podzespoły, które kierują mniejszym użyciem energii, „usypiając” nieużywane w danej chwili opcje. Daje to możliwość wielodniowej pracy bez zasilania zewnętrznego. Dodatkowo, akumulator Novitusa Nano E został stworzony w formie pakietu, który można odczepić od urządzenia i ładować z zasilacza poza kasą, pracując w tym czasie na zapasowym akumulatorze.

Kasa fiskalna Novitus Nano E - Podłącz kasę do innego urządzenia - to proste!

Podłącz kasę do innego urządzenia - to proste!

Urządzenie fiskalne może komunikować się z komputerem poprzez złącze USB lub RS-232. Co więcej, do kasy można podłączyć wagę elektroniczną, czytnik kodów kreskowych, terminal płatniczy lub pinpad. W spodzie kasy zaprojektowano miejsce z dostępnym wewnętrznym złączem komunikacyjnym, które pozwoli na umieszczenie dodatkowego modułu Bluetooth do bezprzewodowej komunikacji Novitusa Nano E z komputerem. Połączenie on-line to niewiele poplątanych kabli i wyraźnie większa szybkość transferu informacji.

Hit sprzedaży - dołącz do najlepszych

Novitus Nano E to hit sprzedaży ostatnich lat, kasa doceniana nie tylko przez fachowców, ale także przez wszystkich, którzy używają jej do ewidencjonowania. Urządzenie fiskalne otrzymało wiele wyróżnień, uzyskując chociażby: godło Innowacja roku 2011, nagrodę Laureat XXII edycji konkursu „Teraz Polska”, prestiżowe odznaczenie "Przebój FMCG 2013" magazynu „Życie Handlowe”.

Kasa fiskalna Novitus Nano E - Elegancja, która cieszy oko

Elegancja, która cieszy oko

Elegancja Nano E sprawi, że Twoja firma zyska w oczach każdego klienta. Kasa Novitusa jest dostępna w dwóch kolorach - srebrnym lub czarnym - co pozwoli na dopasowanie jej zarówno do miejsc nowoczesnych, jak i tych wykończonych tradycyjnie. Design produktów marki Novitus został wyróżniony w XVIII Edycji Konkursu Dobry Wzór, w którym drukarka fiskalna Deon E, wyposażona w identyczną obudowę, zdobyła pierwsze miejsce.

Nazwy towarów lub usług o długości 40 znaków

Kasa fiskalna Novitus Nano E umożliwi Ci stosowanie precyzyjnych nazw towarów lub usług - nawet 40 znaków. Dzięki temu bez problemu dostosujesz prowadzenie ewidencji do wymogu jednoznacznej identyfikacji asortymentu. Nie będziesz musiał również stosować skróconych nazw, które mogą nie być zrozumiałe dla klientów Twojej firmy. Nie zwlekaj, już dziś zacznij korzystać z Nano E - technologii XXI wieku.

Wszechstronna kasa fiskalna

Wśród wielu przydatnych funkcji modelu Nano E znajdują się też: wydruk grafik na paragonach oraz możliwość ustawienia nocnego trybu pracy ekranu. Pierwsza opcja pozwala chociażby na zaprogramowanie logo działalności gospodarczej w nagłówku potwierdzenia sprzedaży, natomiast druga przyczyni się do mniejszego użycia prądu, gdy urządzenie nie będzie akurat wykorzystywane. Trudno o drugą tak wszechstronną kasę fiskalną.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Novitus Nano!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Posnet Ergo

Kasa fiskalna
Posnet Ergo

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij